Vyklízení Praha rychle a kvalitně od firmy Obchody levně.jpg
Jak probíhá vyklízení.png
Ceník za vyklízení.png
Recenze na Vyklízení včetně likvidace odpadu.png
Naše realizace.png
Kontakt.png
Zadejte poptávku na Vyklízecí práce.png

Vyklízení sklepů Praha rychle a kvalitně

Vyklízení sklepů Praha rychle a kvalitně od firmy Obchody levně.jpg

Vyklízení sklepů Praha rychle a kvalitně od firmy Obchody levně

Vyklízení sklepů Praha rychle a kvalitně.jpg
Vyklízení sklepů Praha rychle a kvalitně od firmy Obchody levně Vyklízení sklepů Praha Máte sklep plný nepotřebných a zbytečných věcí? Nechcete ztrácet čas s jejich vyklízením a pracným úklidem? Využijte naše vyklízecí práce – v domluvený termín za vámi přijedeme a sklepní prostory dokonale vyklidíme. Čistý sklep nebo sklepní kóji vám navíc předáme už za 1–2 dny.
 
Vyklízení sklepů Praha rychle a kvalitně od firmy Obchody levně Získejte více volného místa a zbavte se nahromaděných věcí. Veškerý nepořádek z vašeho sklepa vynosíme do přistaveného kontejneru. V případě potřeby se postaráme také o hubení hlodavců, likvidaci hmyzu a dezinfekci prostor. Na závěr provedeme hrubý úklid a předáme vám sklepní prostory připravené k dalšímu využití. Samozřejmostí je odvoz vyklizených věcí na skládku nebo sběrný dvůr.
 
Nemusíte nic stěhovat ani uklízet – stačí se před začátkem vyklízení rozhodnout, které věci si necháte Uklidíme také veškerý nepořádek, který během vyklízení uděláme ve společných prostorách Pracujeme rychle a efektivně – vyklizení středně velkého sklepu trvá přibližně 1–2 dny Vyklízíme i po sběratelích (hromadění odpadu) a skutečně velké sklepy (stovky m2)
Vyklízení sklepů Praha rychle a kvalitně od firmy Obchody levně  Vyklízíme nepotřebné věci, starý nábytek, elektrospotřebiče, kovový odpad, oblečení, papír, sklo, uhlí, plasty, pneumatiky, nářadí, směsný odpad i nadrozměrné a těžké předměty – masivní nábytek, stavební materiály a vše ostatní. Zkrátka veškerý nepořádek, který lidé do sklepů tak rádi odkládají

Vyklidíme i znečištěné a kontaminované sklepy

Vyklízení sklepů Praha rychle a kvalitně od firmy Obchody levně Kromě nepořádku často potkáváme ve sklepích vlhkost, nebezpečné plísně, houby a bakterie. Proto v nezbytných případech zajišťujeme také pečlivé dezinfekce.Vyklizené prostory jsou díky tomu 100% zdravotně nezávadné. Sklepní prostory navíc rádi navštěvují myši, krysy a potkani – pokud narazíme na přítomnost hlodavců, zajistíme jejich rychlé a efektivní vyhubení.
Vyklízení sklepů Praha rychle a kvalitně od firmy Obchody levně   V rámci vyklízení sklepů často provádíme také deratizace (hubení hlodavců), dezinsekce (likvidace svinek, stínek nebo jiných škůdců) a dezinfekce.Zaměřujeme se i na rizikové vyklízení sklepů po narkomanech, bezdomovcích, povodních, záplavách a vyteklé kanalizaci.
Vyklízení Praha.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one