Vyklízení Praha rychle a kvalitně od firmy Obchody levně.jpg
Jak probíhá vyklízení.png
Ceník za vyklízení.png
Recenze na Vyklízení včetně likvidace odpadu.png
Naše realizace.png
Kontakt.png
Zadejte poptávku na Vyklízecí práce.png

Vyklízení půdy Praha rychle a kvalitně

Vyklízení půdy Praha rychle a kvalitně od firmy Obchody levně.jpg

Vyklízení půdy Praha rychle a kvalitně od firmy Obchody levně

Vyklízení půdy Praha rychle a kvalitně.jpg
Vyklízení půdy Praha rychle a kvalitně od firmy Obchody levně  Chystáte se na vyklízení půdy, ale nedaří se vám sehnat ochotné dobrovolníky? Chcete využít půdní prostory lépe než jako odkladiště zbytečných věcí? Vyzkoušejte naše kompletní  Vyklízení půdy Praha rychle a kvalitně od firmy Obchody levně a udělejte si pod střechou pořádek. Poradíme si s každou půdou, podkrovím i půdní vestavbou.

Vyklízení půdy Praha rychle a kvalitně od firmy Obchody levně  Vyklízíme půdní prostory u rodinných, panelových a činžovních domů, pozůstalostí, firemních budov nebo historických objektů. Všechny nepotřebné věci vynášíme do přistavených kontejnerů, drobnější věci nejprve vyskládáme do pytlů. Vyklízení půdy navíc může probíhat i bez vaší přítomnosti – stačí předem vybrat, které věci si budete chtít nechat.

Vyklízení půdy Praha rychle a kvalitně od firmy Obchody levně  Při vyklízení vyneseme a odvozíme malý i velký nábytek, nepořádek všeho druhu, dřevo, železný odpad, staré oblečení, matrace, koberce, sklo, vysloužilé elektrospotřebiče (lednice, pračky, kamna, sporáky, trouby, bojlery, mrazáky) a ostatní věci. Pravidelně z půdních prostor odnášíme také napadané listí a jehličí.
Pomáháme vám získat více místa, připravit půdy k rekonstrukci či půdní vestavbě
    
Zatuchlé půdy osvěžíme dezodorizací a vhodnými přípravky

Veškerý odpad odvezeme na skládku nebo sběrný dvůr
   
Malé a střední půdy pro vás vyklidíme za 1–2 dny
    
Zůstávají po nás čisté a vyklizené prostory

Vyklízení půdy vyklidíme i znečištěné a kontaminované půdy

Odnošením nepořádku do kontejneru naše práce teprve začíná. Nevyužívané půdy totiž rádi navštěvují holubi a jiní škůdci. Proto již na úvodní prohlídce ověřujeme, zda budeme provádět také vyklízení po holubech a dezinsekce.

Při vyklízení po holubech vždy provádíme dezinsekce zaměřené na vyhubení roztočů a klíšťáka holubího – tento škůdce totiž parazituje i na lidech, pokud ztratí původního hostitele Ve většině případů zajistíme také aplikaci účinných dezinfekčních přípravků, abychom vám mohli předat zdravotně zcela nezávadné prostory Montáží vhodné ochrany proti holubům navíc chráníme vaše půdy před dalším znečišťováním
Vyklízení Praha.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one